O NAS

Poznaj nas

EcoDecoArt - stać Cię na piękne wnętrze

Pracownia ECO DECO ART powstała w wyniku zamiłowania do projektowania wnętrz.
Od 2014 roku działamy z pasją i pełnym zaangażowaniem, starając się tworzyć przestrzenie dopasowane do indywidualnych potrzeb i upodobań Klienta.

 

Zajmujemy się zarówno aranżacją wnętrz mieszkalnych, jak i publicznych.
W szerokim zakresie oferty znaleźć można nie tylko usługi projektowe, ale także home staging, konsultacje dekoratorskie, czy pomoc w zakupach.

 

Obszar naszej działalności to głównie województwa lubelskie i podkarpackie. Jesteśmy również otwarci na projekty wykonywane „on line”, dzięki czemu nie ma dla nas żadnych ograniczeń terytorialnych.

Wizualizujemy marzenia naszych Klientów

Kreowanie przestrzeni wymaga umiejętności połączenia piękna i funkcjonalności. Dlatego, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, pracownia oferuje fachową pomoc w tworzeniu unikatowych wnętrz. Uważnie słuchamy naszych Klientów, szanując ich potrzeby oraz upodobania zarówno w kwestii funkcjonalności jak i estetyki. W ten sposób projektujemy przestrzeń dopasowaną do ich stylu, idealnie odzwierciedlającą charakter mieszkańców.

 

Na każdym etapie pracy nad projektem pozostajemy w kontakcie z Klientem. Staramy się aby projektowane wnętrze było także dziełem Inwestora.

 

Nasze projekty są przeznaczone dla każdego i na każdą kieszeń. Pomagamy zwizualizować marzenia o pięknych wnętrzach Twojego domu.

Nasza misja i wizja

W EcoDecoArt wierzymy, że możemy zmieniać przestrzenie do życia dzięki dobrze zaprojektowanym wnętrzom, w przystępnych cenach.

Nasza misja brzmi:

Wizualizujemy marzenia naszych Klientów o wyjątkowych wnętrzach, aby ich życie stało się lepsze.

Zaś nasza wizja i cel, do realizacji którego dążymy, to:

Jesteśmy biurem projektowym pierwszego wyboru dla Klienta, który chce zamienić wnętrze we wnętrze swoich marzeń.

Credo:

EcoDecoArt. Wizualizujemy marzenia.

Opinie naszych Klientów

Jesteśmy dumni z usług, które świadczymy i zadowoleni z każdego zrealizowanego przez nas projektu.
Poznaj opinie osób, które nam zaufały.

Ania
Lublin

Kuchnia Lublin

Do EcoDecoArt trafiłam z polecenia. Potrzebowałam projektu kuchni i nie zawiodłam się 🙂 Zachęcam do korzystania z ich usług.

Paulina
Lublin

Salon z aneksem kuchennym

Profesjonalistka w pełnym tego słowa znaczeniu. Współpraca z panią Joanną przebiegła bezproblemowo.

Kasia i Jarek
Gdańsk

Kuchnia Gdańsk

Firma Eco Deco Art Joanna Palak jest godna polecania, współpracę zaliczam do bardzo udanych. Firma ta stawia na profesjonalizm,rzetelność i kreatywność. Pani Asia ma głowę pełną pomysłów i potrafi doradzić na każdym etapie projektu, a jednocześnie jest otwarta na sugestie klienta. Pani Asia zmieniła nasz dom nie do poznania. Zaufalibyśmy jeszcze raz 🙂